O projekcie

Bajkowe Wzgórze

BAJKOWE WZGÓRZE PRACOWNIA to mój ulubiony projekt. Całą komunikację wizualną wraz z koncepcjami na temat tego jak prowadzić pracownie stworzyłam sama. 

Bajkowe Wzgórze istnieje na prawdę! W budynku od 1999 do 2014 mieściła się pracownia teatralna Rodzinnego Teatru Lalek PINOKIO. To w niej powstawały najpiękniejsze kostiumy, rekwizyty do bajek i spektakli plenerowych. Obok domu powstała inicjatywa Bajkowe Wzgórze – ogród, w którym mieściła się scena letnia, pracownia letnia oraz rzeźby postaci z bajek. 

Dziś pracownia jest siedzibą mojej firmy Dominika Diaków DESIGN oraz miejscem spotkań. To tutaj wraz z innymi osobami prowadzę zajęcia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Miejsce pełne kreatywności

Kolorowe łapki

Pracownia powstała głównie z myślą o dzieciach. Dlatego w komunikacji wizualnej umieściłam kolorowe łapki w 4 kolorach – zielony, oliwkowy, błękitny i fuksja. 

W logo umieszone są 3 łuki, które mają symbolizować wzgórze – Bajkowe Wzgórze.

miejsce pełne kreatywności

Plakaty Bajkowego Wzgórza

Pracownia Bajkowego Wzgórza znajduje się w niewielkiej, malowniczej miejscowości Nowogród Bobrzański. Cała gmina to około 6 tys. mieszkańców, dlatego przy każdej okazji rozwieszane są plakaty w okolicznych wsiach. Każdy z plakatów posiada ten sam motyw – kolorowe łapki ułożone w ramkę ukryte pod białym tłem.

Miejsce pełne kreatywności

Posty Bajkowego Wzgórza

Każdy wpis, post, slajd również posiada te same cechy – kolorowe łapki.