Projektantka

Ważki mają specyficzny cykl życia. Czy wiedzieliście, że przechodzą przez niego nawet kilka lat, a najwięcej życia spędzają pod wodą?

Ważka. Towarzyszyła w mojej pracy od zawsze. Najpierw w projektach muzycznych, które traktowałam jako przygodę w wieku 16-19 lat. Teraz towarzyszy mi na co dzień reprezentując moją firmę. Każdy kto zna mnie lepiej, wie że dla mnie to symbol przemian, odwagi i szczęścia.

Owady te mają ciekawą historię i przechodzą przez długi proces dorastania, który mnie zainspirował. Ważki większość życia spędzają pod wodą jako poczwarki. Dopiero po 3-4 latach wychodzą na powierzchnię wody, gdzie możemy je podziwiać jako piękne, latające owady. Moja firma też będzie przechodzić zmiany, z małej poczwarki w pięknego owada.

Dlatego obserwuj jak zmienia się moja firma. Każdego roku będzie można obserwować przemiany kolorystyczne i graficzne na mojej stronie, które będą wskazywać na etap przez jaki przechodzi firma.

A tak w ogóle, to jestem Dominika. Miło mi, że zaglądasz na moją stronę. Jestem młodą projektantką, która mieszka na Bajkowym Wzgórzu. Tak wiem, wszystko to takie tajemnicze. Ważki i Bajkowe Wzgórze. Ale poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tego czym się zajmują na co dzień.

Projektowanie ProduktuGraficzneMarki

Zajmuje się projektowaniem kreatywnym w trzech nurtach.

Projektowanie TwojegoProduktu

Kompleksowe projektowanie produktu od szkicu po realizację. Masz pomysł na nowy produkt. Brakuje Ci jednak narzędzi i wiedzy, by go wykonać. Zleć to mojej firmie. Pomogę Ci także przy wdrożeniu produktu tak by miał możliwość zaistnieć na rynku.

Projektowanie TwoichGrafik

Kompleksowe projektowanie graficzne od podstaw. Przechodzisz przez proces rebrandingu swojej marki, a może potrzebujesz by ktoś zaprojektował za Ciebie elementy graficzne, nowe logo, opakowania i etykiety do Twoich produktów?

Projektowanie TwojejMarki

Kompleksowe projektowanie marki. Właśnie otwierasz nową firmę, zakładasz nową markę i potrzebujesz pełnej, spójnej koncepcji. Pomogę Ci przejść przez wszystkie etapy projektowe. Moja praca, to Twój sukces.

Autorskie projekty

Moja firma to nie tylko realizacja Waszych projektów. Poznaj także moje autorskie projekty, którym poświęcam swój czas. 

Bajkowe Wzgórze

Dawna siedziba teatru. Dziś archiwum RTL PINOKIO, pracownia, miejsce, w którym uczę dzieci i młodzież rysunku i malarstwa od podstaw. To także siedziba mojej firmy i mojej pracowni.

RAKURAK

Marka założona w 2022 roku. Aktorskie produkty wychodzące spod mojej ręki. Już niedługo będziecie mogli je zakupić.
PROJEKT W REALIZACJI

Doświadczenie

Dominika Diaków DESIGN

2021 - i aktualnie Właścicielka firmy

eJędrek

2020 - 2021 Specjalista do spraw Allegro. Zdjęciowa i graficzna oprawa opisywanych przeze mnie produktów.

Uniwersytet Pedagogiczny - Kraków

2018 - 2021 Wzornictwo z ukierunkowaniem na projektowanie prospołeczne oraz projektowanie produktowe

Uniwersytet Jagielloński - Kraków

2015 - 2021 Wiedza o teatrze

Umiejętności

Projektowanie to znajomość nie tylko programów komputerowych, które pozwalają na swobodne tworzenie ale także znajomość obsługi maszyn. 

Wszystkie umiejętności jakie zdobyłam i opanowałam są niezbędne do kreatywnego projektowania Waszych produktów i komunikacji wizualnej.

Umiejętności manualne (druk 3D, laser, CNC itp.)
Photoshop
Illustrator
InDesign
WordPress
E-Commerce
SEO
Copywriting

Siedziba biura i pracowni

W budynek w latach 1999-2014 był siedzibą Rodzinnego Teatru Lalek PINOKIO. Przeczytaj więcej o historii tego niezwykłego miejsca na stronie jednego z moich ulubionych projektów, który tworzę – Bajkowe Wzgórze. Aktualnie to miejsce mojego biura, pracowni i przestrzeni, w której prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży.